T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
AYDIN / DİDİM - BARBAROS HAYRETTİN PAŞA ANADOLU LİSESİ

Haberler

Kas

   Kurduğun Gelecek Bize Emanet

Ekm

Cumhuriyetimiz 100 Yaşında

 

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal'in önderliğinde aziz Türk milletimizle birlikte başlattığı bağımsızlık mücadelesinin en büyük zaferi ve eseri olan Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun.

Tem

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile tüm şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle yad ediyoruz.

Haz

May

May

Nis

Mrt

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 108.YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Mrt

12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı ilçemiz Nurullah Kocabıyık Konferans Salonu'nda okulumuz tarafından düzenlenmiştir.. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerizmize teşekür ederiz.

Ock

Barbaros Hayrettin Paşa Anadolu Lisesi İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) yıllık çalışma planı - 2023

Ock

Barbaros Hayrettin Paşa Anadolu Lisesi Boks'ta yine birinciliklere imza attı.

Derece yapan öğrencilerimizi ve antrenörleri değerli hocamız Dinçer Çankaya'yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ock

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan (Aydın Kazanım İzleme Sistemi) projesi kapsamında 12. sınıf öğrencilerimize "Kazanım Değerlendirme Uygulaması" yapıldı.

Ock

Okulumuz ders dısı egzersiz çalısmaları kapsamında SATRANÇ KULÜBÜ  ögrencilerimiz doyasıya satranç oynamanın tadını çıkarırken aynı zamanda bu  keyifli anları tüm okulumuza yaşattılar. Çalışmalarda emeği geçen Suat ÇELİKKOL hocamıza çok teşekkür ederiz.

Ock

Okulumuzda 9. sınıflar arası bilgi yarışması dünzenlenmiştir. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekür ederiz. Yarışmaya her sınıf seviyesinden 3'er öğrenci katılım sağlamıştır.  Yarışmayı kazanan 9/A sınıfımıza ödül olarak okulmuz konferans salonunda sinema filmi izletilmiştir.

Kas

OKULUMUZDA ORGAN BAĞIŞI SEMİNERİ